HomeHome  ПорталПортал  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи

Број порука : 173
Location : Kragujevac
Registration date : 19.09.2007

Srpska liga zapad Empty
ПорукаНаслов: Srpska liga zapad   Srpska liga zapad Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 5:06 pm

Ovde mozete pisati SAMO o srpskol ligi zapad

Sloga dočekuje Mačvu u Petrovcu

U 7.kolu Srpske lige "zapad" na stadionu Sloge u Petrovcu sastaju se stari sportski prijatelji posle 15 godina.Gost petrovčana biće ekipa Mačve iz Šapca,koja u ovom prvenstvu nije najbolje startovala,za razliku od domaćina koji ima veoma dobre rezultate na startu prvenstva.Ekipa Sloge nastupiće u najjačem sastavu,jer je u prethodnom kolu trener Stajić odmarao prvotimce koji su imali parne kartone,pa i pored toga osvojen je važan bod na gostovanju kod Sloge u Kraljevu.Očekuje se velika poseta na stadionu u Petrovcu i još jedna lepa fudbalska predstava.
Назад на врх Go down
senacaaar
senacaaar

ПорукаНаслов: Re: Srpska liga zapad   Srpska liga zapad Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 9:24 pm

broj pogodaka po utakmici 2.13
ukupan broj pogodaka za domaćine 69 (1.28 po utakmici)
ukupan broj pogodaka za goste 46 (0.85 po utakmici)

Visoka pobeda Sloge (PM) nad Mačvom

U 7.kolu Srpske lige"ZAPAD"ekipa Sloge iz Petrovca nanela je visok poraz ekipi Mačve iz Šapca. Po prikazanoj igri,možda je rezultat i previsok,jer su se gosti iz Šapca,petrovačkoj publici predstavili kao jedna mlada i veoma perspektivna ekipa koja ume da igra fudbal.Prvo poluvreme je potpuno pripalo domaćinu koji je golovima Marka Milosavljevića i Srđana Đurđevića poveo sa 2:0.Početak drugog poluvremena pripao je gostima koji su odličnim lob udrcem Milića smanjili na 2:1.Presudan momenat na utakmici,odigrao se u 73.minutu kada je gostujući napadač Takovac,u prekidu igre udario nogom domaćeg golgetera Gabrijela Radojičića,zbog čega mu je glavni sudija Radisavčević opravdano pokazao put u svlačionicu.Od tog trenutka domaći tim je dodao gas i golovima G.Radojičića(prvi iz kaznenog udarca u 76.,drugi iz solo prodora u 82.minutu) zasluženo savladao Mačvu sa 4:1.Petrovačka publika je salvom aplauza nagradila sve aktere ove zanimljive utakmice,a naročito sudijsku trojku (što nije čest slučaj) u sastavu Radisavčević, Sudimac i jedna mlada dama Kričak Nataša, za izvanredno suđenje na ovoj utakmici.Domaćinu sve počasti,a gostima i dalje glavobolja,zbog loših rezultata na početku sezone.
senacaaar
senacaaar

ПорукаНаслов: Re: Srpska liga zapad   Srpska liga zapad Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 11:16 am

Budućnost - Železničar 2:0

Stari komšijski derbi ponovo je protekao u borbenoj igri i sportskom nadmetanju iako lepote nije bilo previše. Valjevci koji muku muče sa efikasnošću tek u nastavku su uspeli da otključaju bravu gostujućeg gola i to sa bele tačke. Eksplozivni Nešić ušao je u kazneni prostor gde ga ruši golman Živanović. Sa penaltika siguran je Rajković - 1:0. Samo sreća i ne snalaženje napadača Železničara pred golom Radojevića spasili su domaće izjednačenja, a pobeda je overena u 81. minutu kada je Nešić efektim udarcem pod prečku zatresao mrežu gostiju.

Vujić voda - Sloboda (Č) 1:0

Vujić voda je odigrala taman toliko koliko je bilo dovoljno za minimalnu pobedu protiv neubedljivih Čačana. Goste je verovatno presekao rani pogodak Valjevaca, već u 3. minutu Savić je odličnom rekcijom u kaznenom prostoru kaznio lošu procenu golmana Teofilovića koji je istrčao u prazno za erupciju oduševljenja domaćih pristalica. Iskusni napadač postigao je peti gol u sezoni koji je i odlučio pobednika jer su igrači Slobode, i kada su pokušavali da napadnu, to činili prilično jalovo. Domaćin je imao još nekoliko dobrih prilika, a ispromašivao se mladi Stanojlović koji je čak četiri puta izlazo sam pred Teofilovića. Čačani su susret završili sa 10 fudbalera jer je u 86. minutu isključen Veličković koji je kao poslednji igrač odbrane nepropisno startovao nad Savićem.