Број порука : 173
Location : Kragujevac
Registration date : 19.09.2007

Calcio 2007/2008 Empty
ПорукаНаслов: Calcio 2007/2008   Calcio 2007/2008 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 7:15 pm

Remi na "Olimpiku"

ReutersFudbaleri Rome i Juventusa odigrali su nerešeno, 2:2, u derbiju 4. kola Serije A. Na Olimpijskom stadionu u Rimu, Vinćenco Jakinta je doneo bod gostima pogotkom u 88. minutu. Prethodno je Trezege doveo Juve u vođstvo u 17. minutu svojim 100. pogotkom u italijanskoj ligi.

Preokrenuo je Toti sa dva pogotka u razmaku od šest minuta, sredinom prvog poluvremena, a Del Pjero na drugoj strani propušta prvu priliku za izjednačenje, kada je početkom drugog poluvremena promašio penal posle prekršaja nad Nedvedom u šesnaestercu Rome. Šansu za treći gol Rome propuštaju Perota, Toti i Mansini, a sve promašaje kažnjava Jakinta u finišu utakmice.

Uprkos prvom gubitku bodova, Roma je ostala na vrhu tabele Serije A sa 10 bodova iz 4 utakmice, dok drugo mesto dele Inter, Atalanta i Fiorentina sa po 8. Inter je odigrao 2:2 sa Livornom u gostima, uz dva gola Ibrahimovića, Atalanta je nanela Laciju prvi poraz sezone, 2:1, dok je Fiorentina u gostima savladala Kataniju sa 1:0.

Registration date : 17.09.2007

ПорукаНаслов: Re: Calcio 2007/2008   Calcio 2007/2008 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 10:52 pm

Milan!!MAda navijam za INTER
senacaaar
senacaaar

JUVE JUVE I SAMO JUVE
senacaaar
senacaaar

ПорукаНаслов: Re: Calcio 2007/2008   Calcio 2007/2008 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 12:18 am

U Rimu uhapšeno 66 huligana
Italijanska policija uhapsila u Rimu tokom vikenda 66 osoba u sklopu velike akcije protiv huligana na fudbalskim stadionima. Svi uhapšeni su navijači rimskog Lacija, koji su putovali u Bergamo, gde je rimski klub igrao sa domaćom Atalantom. Policija je u ponedeljak saopštila da je kod većine uhapšenih pronašla noževe i palice. Svi su pušteni iz pritvora, ali će protiv nekih od njih biti podnete prijave.

Italijanski fudbal poslednjih godina potresaju veliki problemi sa huliganima, a još se osećaju posledice ubistva policajca na utakmici Serije A izmedju Katanije i Palerma, koja je se igrala u februaru.

Poslednji neredi izbili su na nedeljnoj derbi utakmici izmedju Đenove i Sampdorije, kojoj su prethodili sukobi navijača gradskih rivala.